Parafia pw. św. Stanisława Biskupa

Łęgowo Sulechowskie

Ogłoszenia Parafialne

Niedziela 25.10.2015

1. Intencje Mszy Sw. 1.11.2015r

        Buków

        Łęgowo

        Klępsk

     Intencje Mszy św. 2.11.2015 r

       

2.; Wszystkich Świętych  - Msze św. na cmentarzu

     Buków      godz.  9.00

     Klępsk     godz. 11.00

     Łęgowo    godz. 13.00

Ewangelia na dziśSobota 2018-10-20, Wspomnienie Św. Jana Kantego, Kapłana

Łk 12,8-12

„Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągnąć będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co mówić należy”.