Parafia pw. św. Stanisława Biskupa

Łęgowo Sulechowskie

Msze Święte

Msze święte w niedziele zwykłe :

Buków  8:30

Klępsk 10:00

Łęgowo 11:30


 

19 Niedz. Zwykła  10.08

     Buków  +Władysław Burka

     Klępsk  + Zygmunt Paluszkiewicz

     Łęgowo + O zdrowie dla Marii

 

  Wnibowzięcie NMP  15.08

     Buków  + Z rodz. Sowińskich  Pęczkowskich

     Klępsk  +Władysław Chmielewski

     Łęgowo  +Maria Baszczyn

 

   Niedziela  17.08

     Buków  +Tomasz Elżbieta Zmiertka

     Klępsk  + Maria Marcin Piątek

     Łęgowo + Mirosław Danielak  Wiesław Walczak

Ewangelia na dziśSobota 2018-10-20, Wspomnienie Św. Jana Kantego, Kapłana

Łk 12,8-12

„Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągnąć będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co mówić należy”.